Toxic Farm

HomeTF - PortalGalleryFAQRegisterLog in

Share | 

Porodica Kobas (Prijedor)

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Toxico
Admin

Number of posts : 2223
Registration date : 11/10/2007

PostSubject: Porodica Kobas (Prijedor)   Sun Jan 18, 2009 11:35 pm

Ljeposava Kobas je moja majka.
Rodjena je 04.09.1967 godine.

Obolila je od SLE.Neurolupus.Sy.Spasticum- gdje joj je ostecen centar nervnog sistema. Vec cetiri godine je u kolicima.
Zivimo na cetvrtom spratu u alternativnom smjestaju bez lifta. Njen izlazak na vazduh je dva puta godisnje kada odlazi na terapiju u Beograd. Da bi prohodala neophodna joj je SynchroMed2-implatibilna programibilna baklofenska pumpa. Predracun za tu pumpu je bio 12.06.2006 god. 36.882.29 km. Tih sredstava nismo imali.

Obratilli smo se centru za socijalni rad, ministarstvu zdravlja i opstini ali nista... Sve je uzalud. Umorila sam se. Moja plata nemoze biti ni za osnovne stvari da neracunam lijekove koji se uopste ne refundiraju jer kazu da nisu na listi a kamoli za nesto drugo. Jednostavno se grozno osjecam i bespomocno.
Tata bez jednog bubrega, majka u kolicima i sestra blijeda i potistena svakog dana a ja svojih 24 godine jako umorna. Nisam znala kome da se obratim ni skim da popricam pa sam pronasla Vas i hvala vam sto ste se zainteresovali. Bitno je da istaknem.

Netrazim novcana sredstva vec pomoc u vidu te pumpe ako postoji mogucnost da neko moze nabaviti tu pumpu i donirati bila bi mu zahvalna do kraja zivota. Neznam vise sta da radim!

Moja adresa je:
Zarka Zgonjanina 13/4 79101 Prijedor
E-mail adresa je biljanacim@yahoo.com
kontakt telefoni: 065 274 060 i 065 382 024
broj ziro- racuna je 5621008018099015 NLB razvojna banka....

Unaprijed zahvalna Biljana...
Back to top Go down
View user profile http://toxicfarm.toxicfarm.com

Porodica Kobas (Prijedor)
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1