Toxic Farm

HomeTF - PortalGalleryFAQRegisterLog in

Share | 

Porodica Didović (Posavski Podgajci)

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Toxico
Admin

Number of posts : 2224
Registration date : 11/10/2007

PostSubject: Porodica Didović (Posavski Podgajci)   Mon Feb 23, 2009 6:21 pm

Obratili smo se cijeloj hrvatskoj pa �ak i do predsjednika.mnogim caritasima,udrugama,socijalnoj skrbi,i ostalima gdje smo znali i �uli.�ivimo od jedne pla�e u iznosu 250� i od toga pla�amo kredit u iznosu 78� pa potom sve re�ije tako da dok sve platimo nama ni�ta ne ostane.imamo troje djece i jedan je bolestan ,ima kroni�ni bronhitis koji se sve �e��e javlja.tata djece je sr�ani bolesnik ali jo� uvijek radi kod jednog privatnika za pla�u koja je navedena,�ivimo u maloj ku�ici sa jednom ve�om i jednom malom sobicom.ku�ica se nalazi u njivama gdje je udaljenost od glavne ceste 300.metara.puno nam je vlage koju djeca udi�u svakodnevno u sebe.nemamo ni kupaonu niti kuhinju a kamoli spava�u sobu kako bi se odvojili od djece.

mi vas molimo da nam pomognete kako bi ozidali jo� samo jednu prostoriju za djecu i kupatilo da se okupamo kao ljudi.dole nam je beton i hladno je ali mi nismo u stanju srediti jer i ovako jedva izlazimo kraj s krajem.najstariji sin poha�a 2.razred srednje �kole,srednji sin je 7 i najmla�i je 5.razred.
djeca nemaju dovoljno ni za normalan �ivot tako da im svega nedostaje ali eto mi vas molimo ako nam mo�ete pomo�i da ne�to sagradimo.hvala vam puno i ako postoji mogu�nost do�ite do nas da vidite gdje �ivi jedna petero�lana obitelj.hvala vam puno �to se brinete za nas.

Na� kontakt telefon je 00385-32-867-188.
a evo broj teku�eg ra�una koji tra�ite i on glasi na ime Ivo Didovi� Vladimir Nazor 11-njive 32258 Posavski Podgajci

žiro račun banke je 2390001-1070000029 swift-hpbzhr2x iban-hr5823900013208110479.

Hvala puno od obitelji Didović,
ljep vam pozdrav šaljemo i želimo svako dobro hvala puno.

Mirjana Didović
Back to top Go down
View user profile http://toxicfarm.toxicfarm.com

Porodica Didović (Posavski Podgajci)
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1